logo
Anhui Tongdu International Trade Co., Ltd.
Online service

Online service

Contactpersoon
+86 19056002718
WeChat QR-code
Volg ons.

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

Basiseigenschappen

land van herkomst
China
merknaam
TONGDU
certificaat
CE/ISO/CCC
productmodel
ZR-YJV 4x300mm²+1x150mm²

Handelseigendommen

moq
1 meter
betaalmethode
L/C, T/T
leveringscapaciteit
10000 meter per maand

Productoverzicht

Hoge capaciteit 4+1 kernkabel ZR-YJV 4x300mm2+1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager Kabelbenaming en -betekenis Code Betekenis ZR Voornaamwoord voor vlamvertrager; volgens GB/T 19666-2019 is het standaard voor klasse C (moderne equivalent: ZC). YJ Isolatie van XLPE (cross-linked polyethylene) V PVC...

Productdetails

Markeren:

Hoge capaciteit 5 kern flex

,

5 core flex 4x300 mm2

,

Vlamvertragend PVC-buitjas

Phase/Neutral conductor (×4):
Blank gegloeid koper, Klasse 2 gevlochten, 61×∅2,52 mm, geleider Ø ≈ 22,7–24,1 mm, afhankelijk van v
PE conductor (×1):
Blank gegloeid koper, Klasse 2 gevlochten, 37×∅2,27 mm, geleider Ø ≈ 15,9–16,9 mm, afhankelijk van v
Phase/Neutral conductor nominal area:
300 mm²
PE conductor nominal area:
150 mm²
Number of cores:
5 (4+1)
Phase/Neutral conductor construction:
Klasse 2, 61×∅2,52 mm
PE conductor construction:
Klasse 2, 37×∅2,27 mm
Phase/Neutral conductor diameter (approx.):
22,7–24,1 mm
PE conductor diameter (approx.):
15,9–16,9 mm
Insulation (×5):
XLPE, kleuren: bruin/zwart/grijs (L1/L2/L3), blauw (N), geel/groen gestreept (PE)
Phase/Neutral insulation thickness:
1,8 mm (klasse 300 mm²)
PE insulation thickness:
1,4 mm (klasse 150 mm²)
Diameter over phase/neutral insulated core:
26,3–27,7 mm
Diameter over PE insulated core:
18,7–19,7 mm
Filler / binder:
FR PP-vulmiddel + FR-tape
Outer sheath:
Vlamvertragend PVC (ZR-kwaliteit)
Sheath thickness:
2,4 mm (GB/T 12706 multi-core ≥240 mm² bereik)
Overall cable diameter:
58,0 – 68,0 mm
Design outer diameter:
≈ 61,5 mm
Approx. weight:
6600 – 7900 kg/km
Design weight:
≈ 7200 kg/km
Cable shape:
Ronde

Productbeschrijving

Hoge capaciteit 4+1 kernkabel ZR-YJV 4x300mm2+1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

Kabelbenaming en -betekenis

 

Code

Betekenis

ZR

Voornaamwoord voor vlamvertrager; volgens GB/T 19666-2019 is het standaard voor klasse C (moderne equivalent: ZC).

YJ

Isolatie van XLPE (cross-linked polyethylene)

V

PVC-buitenste omhulsel ­ vlamvertragend gehalte, bevat halogeen (Cl)

0.6/1 kV

Nominale spanning U0/U = 600/1000 V; Um = 1,2 kV

4 × 300 + 1 × 150 mm2

Vier gelijke fasen/neutrale kernen van 300 mm2 koper + één gereduceerde beschermende aardkern (PE) van 150 mm2 koper

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

ZR-YJV 4 × 300 + 1 × 150 mm2

1. Productoverzicht en beoordelingsopsomming.ZR-YJV 4×300+1×150 is de grootste 4+1-kern vlamvertragende kabel in deze standaard laagspanningsserie, speciaal gebouwd voor de zwaarste distributieload:vier 300 mm2 opgewarmde koperen fasegeleiders die een centrale koperen neutrale/PE-kern van 150 mm2 omringen, elk afzonderlijk met XLPE geïsoleerd en vervolgens gezamenlijk in één ST2 PVC-overlaag omgeven voor 0,6/1 kV, 50 Hz.1 / IEC 60502-1; de geleidersstreng voldoet aan GB/T 3956; de ZR-markering geeft de vlamvertragingsklasse ZC aan volgens GB/T 19666.De afgewerkte buitendiameter is ongeveer 74 mm en de nominale massa is ongeveer 14800 kg per kilometer in koper (6600 kg/km in de aluminium variant YJLV), geleverd op rollen van 100 m of op houten trommels met flenzen van ten minste Ø 2000 mm, ongeveer 1480 kg per 100 m.

 

2. Layer-by-layer constructie (geleider tot jas).

De laag Bouw Muur Diameter
Fasegeleider (×4) Geroosterde Cu, klasse 2 met strengen, elk 61 × 2,52 mm (1+6+12+18+24) — ≈ 22,4 mm
Neutrale geleider (×1) Verkochte Cu, klasse 2 met strengen, 37 × 2,25 mm (1+6+12+18) — ≈ 15,8 mm
Fase-isolatie (×4) XLPE 1.8 mm ≈ 26,0 mm
Neutrale isolatie (×1) XLPE 1.8 mm ≈ 19,4 mm
Kernassemblage Centrale neutrale + 4 fasen kernen omgezet in kabels + PP vulmiddel + polyester bindmiddel — ≈ 70,4 mm (afgeleid)
Buitenjas Vlamvertragend PVC, ST2-verbinding, zwart 1.8 mm ≈ 74,0 mm (afgerond)

 

3Elektrische kenmerken.Elke 300 mm2-faseleider wordt gehouden tot een maximale gelijkstroomweerstand van 0,0601 Ω/km bij 20 °C, die stijgt tot ongeveer 0,076 Ω/km bij het werkpunt van 90 °C; de 150 mm2-neutrale/PE wordt beperkt tot 0,124 Ω/km.Elke lengte overleeft de routine 3.5 kV AC power-frequency proof held for five minutes. Finished-cable insulation resistance remains above 36.7 MΩ·km, XLPE volume resistivity exceeds 1×1012 Ω·cm,en typische cijfers omvatten capaciteit ≤ 0.55 μF/km, inductance ≈ 0,26 mH/km en 50 Hz AC-impedantie ≈ 0,07 Ω/km. Op een kortsluiting van één seconde weerstaat elke 300 mm2-fase ongeveer 34,5 kA (de 150 mm2-neutrale op basis van 17,3 kA),gebruikmakend van I = k·A/√t met k = 115 voor koper/XLPE. Met alle vier de fase-kernen aangesloten, is de referentiebelasting 500 A in vrije lucht bij 25 °C en 420 A rechtstreeks begraven bij 25 °C ‡ technische schattingen die moeten worden bevestigd tegen het fabriekstestcertificaat.

 

Elektrische parameters

 

Parameter

Waarde

Notitie

Nominale spanning U0/U

0.6 / 1 kV

Um = 1,2 kV

Testspanning wisselstroom (5 min)

3.5 kV

Routine

Typetoetsspanning

4.0 kV

IEC 60502-1

Gelijkstroomweerstand @20 °C (fase/neutraal, per kern)

≤ 0,0601 Ω/km

GB/T 3956 max, 300 mm2

Gelijkstroomweerstand @20 °C (PE, per kern)

≤ 0,124 Ω/km

GB/T 3956 max, 150 mm2

AC-weerstand @90 °C (st., fase/neutraal)

≈ 0,0782 Ω/km

per kern

AC-weerstand @ 90 °C (st., PE)

≈ 0,161 Ω/km

per kern

Nominale stroom in de lucht (30 °C, enkel circuit, 4-kern+1)

≈ 515 ∼ 580 A

op basis van 300 mm2 fase

Stroomstroom in de lucht (ontwerp)

≈ 535 A

toepassing van groepering + omgevingscorrectie

Rechtstreeks begraven (20°C, bodem 1,0°C, 1,2 km/w, 0,7 m)

≈ 595 ∼ 660 A

Gemeenschappelijke catalogus 612­630 A

Ontwerp begraven rating

≈ 620 A

vereiste correctie van de bodemwarmteweerstand

Kortsluitingstroom (1 s, Cu, 250 °C, fase/neutraal)

≈ 30,0 kA

300 mm2 referentie

Kortsluitingstroom (1 s, Cu, 250 °C, PE)

≈ 15,0 kA

150 mm2 referentie

Frequentie.

50/60 Hz wisselstroom

—

 

4- Thermische reactie en vlamprestaties.XLPE onderhoudt een 90 °C continue geleider temperatuur en verdraagt een 250 °C short-circuit peak voor maximaal vijf seconden.moet niet onder 0 °C worden ontkoeld zonder vooraf conditioneringFlame behaviour meets class ZC van GB/T 19666, bewezen door zowel de single-cable vertical test (GB/T 18380.12) en de groepproef van categorie C (GB/T 18380)..35) with char height limited to 2.5 m. De PVC jacket is halogenated and will emit smoke and acid gas in a fire; low-smoke zero-halogen projects must specify WDZ-YJY instead.

 

Vlamvertragende parameters van kabels

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

Parameters van de isolatie van kabels

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

5Installatie en behandeling.Voor deze afmeting mogen de buigingen niet lager liggen dan 15 maal de werkelijke buitendia­meter van ongeveer 1110 mm. Voorafgaand aan de eerste energiëring wordt de gelijkstroomstand op 4U0 = 2 toegepast.4 kV gedurende 15 minuten overeenkomstig Q/GDW 13244.1-2018. Drums die onder 0 °C in opslag worden gehouden, moeten binnen worden verwarmd voordat ze worden ontwikkeld; de trekspanning moet binnen 48000 N blijven,en voor langere ritten is een aangedreven lier met een goede trekgreep raadzaamDe referentiewaarden 500 A (lucht) en 420 A (begraven) vereisen dat de temperatuur van de omgeving, de kabelgroepering of de thermische weerstand van de bodem afwijkt van de referentiewaarden.de klieren en de warmte-schrumpelende beëindigingskits moeten worden afgestemd op de 22.4 mm fase-kern, 15,8 mm neutrale kern en ≈ 74 mm hoes, en zowel fase- als neutrale kortsluitingsbestendiging moeten worden gecoördineerd met de instellingen van de beschermingsinrichting aan de voorzijde.

 

6Typische service-toepassingen.Deze dwarsdoorsnede bedient de hoofddistributiecircuits met de hoogste stroom in grote commerciële en industriële installaties: verticale stijgingen in hoge gebouwen,voor transformatoren met een vermogen tot ongeveer 1250 kVA, motorverbindingen in het bereik van 160­250 kW, stroomleidingen voor werktuigmachines en proceslijnen, distributiepanelen voor werkplaatsen en magazijnen, voedingscircuits voor liften en roltrappen,en hulpvermogen in lichte industriële installatiesDe goedgekeurde installatiemethoden omvatten staal- of PVC-leidingen, kabelstroom, bak en binnenleidingen, zowel binnen als in overdekte buitenruimtes.,de ZR-YJV22 variant met staalband wordt aanbevolen.

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

7Testing & Quality Assurance Regime.Routineproeven op elke lengte omvatten fase- en neutrale gelijkstroomweerstandsverificatie (≤ 0,0601 / 0,124 Ω/km bij 20 °C), de 3,5 kV AC / 5 min-weerstand,conductor continuity across all five cores and dimensional inspection covering phase insulation ≥ 1.8 mm, neutrale isolatie ≥ 1,8 mm, omhulsel ≥ 1,8 mm en totale diameter ≈ 74 mm. Proef- en typeproeven omvatten de XLPE-warmstelproef bij 200 ± 3 °C gedurende 15 minuten onder 0 °C.2 MPa (load elongation ≤ 175%), permanent set ≤ 15%), XLPE tensile ≥ 12.5 MPa with elongation ≥ 200%, PVC sheath tensile ≥ 10 MPa with elongation ≥ 125%, PVC thermal stability ≥ 200 minutes at 200 °C,single-cable en categorie-C bunched flame trialsDe DC 2.4 kV / 15 min weerstaan en positieve L1/L2/L3/N/PE identificatie voordat schakelen.Elk trommel wordt vergezeld van een certificaat van de fabrieksproef.

 

Kabelparameters

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

Testparameters voor kabels

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

Kabel doorsnede structuur

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

8- Normen en conformiteit.Het ontwerp en de productie worden geregeld door GB/T 12706.1 en IEC 60502-1 voor 0,6/1 kV geëxtrudeerde isolatiekabels.Leiders voldoen aan GB/T 3956 / IEC 60228 Klasse 2 de 300 mm2 fase als eenenzestig draden van 2.52 mm met R ≤ 0,0601 Ω/km, en de 150 mm2 neutrale als zevenendertig draden van 2,25 mm met R ≤ 0,124 Ω/km.De vlamvertraging is ingedeeld onder GB/T 19666 (ZC als standaard voor de ZR-markering) en is aangetoond door GB/T 18380.12 en GB/T 18380.35 categorie C. Installatie aanvaarding volgt Q/GDW 13244.1-2018 en GB 50168, terwijl de oppervlakte markering voldoet aan GB/T 6995. Kabels kunnen ook worden geleverd aan IEC, BS, DIN,ICEA- of JIS-vereisten op verzoekOmdat de ST2 PVC jacket halogeen bevat, tunnels, metro systemen, ziekenhuizen en andere beperkte openbare gebieden bellen voor WDZ-YJY.

 

9Verpakking, opslag en logistiek.Standard delivery is 100 m per coil of wooden drum, met bespoke cut lengths available on request.productiejaar en volgorde van de metermarkering per GB/T 6995. moet worden opgeslagen in een droog, bedekt ruimte bij -20 tot +45 °C, beschermd tegen direct zonlicht, vocht, oliën en scherpe voorwerpen;de spoelen en trommels blijven tot de installatie verzegeld en worden rechtop op hun flenzen opgeslagen in plaats van plat. In koude omstandigheden, conditioneren van trommels binnen op ≥ 0 °C voordat het trekken. Tijdens het vervoer moeten spoelen en trommels worden beveiligd tegen rollen en botsing,en de kabel mag nooit over slijpgrond of scherpe randen worden gesleept.

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

10Aankoop specificatie.Vermeld "ZR-YJV 0,6/1 kV 4×300+1×150" samen met de vereiste lengte of trommelopstelling en markeringsprioriteiten.kleur van het jasje en eventuele bijzondere eisen aan de trommel. Vraag altijd het fabriekstestcertificaat aan om de werkelijke niet-gewapende diameter (≈ 74 mm), het gewicht (≈ 14800 kg/km) en de ampacity voor de productielot te bevestigen.Waar een rookarme halogeenvrije constructie of een gepantserde constructie nodig is, bestel WDZ-YJY of ZR-YJV22 respectievelijk.

 

High Capacity 5 Core Flex ZR-YJV 4x300mm2 + 1x150mm2 XLPE koper vlamvertrager

 

11- Vragen van de kabelindustrie.

  • V1: Hoe verschilt 4×300+1×150 van de kleinere 4×240+1×120?Het fasegebied groeit van 240 tot 300 mm2 (geleider van 61×2,25 tot 61×2,52 mm) en het neutrale van 120 tot 150 mm2 (37×2,02 tot 37×2,25 mm).verhoging van de nominale stroom van ongeveer 460/380 A tot 500/420 A, waarbij de einddiameter van 68 tot 74 mm wordt verhoogd en de kortcircuit van een seconde wordt opgeheven van ongeveer 27,6 tot 34,5 kA.
  • V2: Waarom is het neutrale/PE slechts 150 mm2 terwijl de fasen 300 mm2 zijn?In een uitgebalanceerd vierdraadcircuit draagt de neutrale hoofdzakelijk onevenwichtige en harmonische stroom, dus GB/T 12706.1 staat een gereduceerde kern toe in de 4+1-constructie.Wanneer de installatie voor een aanzienlijk deel eenfasig of niet-lineair is, harmonisch-opwekkende belastingen, moet een 5-kernkabel met gelijke doorsnede worden gekozen.
  • V3: Wat betekenen ZA, ZB, ZC en ZD?Dit zijn vlamvertragendheidsklassen in GB/T 19666, beoordeeld door middel van de test met gebundelde kabels GB/T 18380.35 bij steeds hogere brandstofbelastingen. ZA is de meest veeleisende, ZD de minste.De blote "ZR" markering standaard naar ZC; ZA en ZB moeten bij bestelling worden aangevraagd.
  • V4: Wanneer moet een 4+1, gelijk aan 5-kern, of gewone 4-kernkabel worden gekozen?Kies 4+1 voor standaard vierdraaddiensten met een verlaagde neutrale/PE; gelijk aan 5-kern (4×A+1×A) waarbij de neutrale stroom naar verwachting de fase-stroom nadert;gewone 4-kern wanneer in de kabel geen aparte PE-geleider is vereist.
  • V5: Waarom verschillen lucht- en begravenwaarden, en hoe worden ze aangepast?De gepubliceerde cijfers nemen 25 °C lucht of 25 °C bodem voor bij een thermische weerstand van 1,0 K·m/W met een enkel circuit.de bodemdiepte en de bodemweerstand van de luchtfactoren variëren van ongeveer 1.29 bij 20 °C tot 0,91 bij 45 °C en bodemfactoren van 1,04 bij 20 °C tot 0,87 bij 40 °C.
  • V6: Koper of aluminium?Koper (deze kabel) biedt een lagere weerstand (0,0601 versus ongeveer 0,10 Ω/km bij 300 mm2), een hogere stroom per mm2, een betere mechanische sterkte en betrouwbaarder afsplitsing; aluminium (YJLV,≈ 6600 kg/km in deze afmeting) kost minder en weegt minder, maar vereist grotere doorsneden en een antioxidatiebehandeling bij elk gewricht.
  • V7: Waarom kan XLPE bij 90 °C werken terwijl PVC-isolatie beperkt is tot 70 °C?Cross-linking transformeert polyethyleen in een driedimensionaal thermoset netwerk.die de continue geleider tot 90 °C verhoogt en de kortsluiting tot 250 °C kan weerstaan .
  • V8: Hoe wordt de doorsnede van de geleider gekozen?De selectie wordt beheerst door: a) volladingstroom na afkoeling, b) toegestane spanningsdaling (meestal ≤ 5% voor vertakkingscircuits), c) kortsluitstand op basis van I2t (34.5 kA·s per fase hier), en d) coördinatie met overstromingsbeschermingsinrichtingen; de strengste criteria.
  • V9: Waarom verschilt de einddiameter tussen fabrikanten voor dezelfde nominale grootte?De normen bepalen de minimumdikte van de isolatie en de bekleding plus de elektrische prestaties, maar geen precieze totale diameter.Het ontwerp van de vulstof en de tolerantie van de omhulsel verschillen tussen planten. Gepubliceerde cijfers van 4×300+1×150 cluster rond 74 mm ongewapend. Daarom moet bij het afmeten van klieren altijd de werkelijke gemeten diameter worden gebruikt., bakken en leidingen.
  • V10: Welke tests bevestigen de aanvaardbaarheid bij levering en vóór energiëring?Bij levering moet het fabriekstestcertificaat worden gecontroleerd (weerstand 0,0601/0,124 Ω/km, 3,5 kV/5 min bestand, afmetingen ≈ 74 mm), de leesbaarheid van de jas en de integriteit van de trommel.een isolatieweerstandstest met DC 4U0 = 2.4 kV / 15 min weerstaan per Q/GDW 13244.1-2018, vervolgens bevestigen L1/L2/L3/N/PE-identificatie voordat de schakelaar wordt gesloten.
  • V11: Welke levensduur kan worden verwacht?Bij installatie en werking binnen de aangegeven temperatuur- en spanningsgrenzen zijn XLPE-kabels van 0,6/1 kV ontworpen voor een levensduur van minimaal 30 jaar.water binnendringen door een beschadigde omhulsel, of een werking boven 90 °C deze levensduur aanzienlijk verkort.