Op de bouwplaats aangebrachte stroomkabel ZR-YJV 4x35mm2+1x16mm2 Vlamvertragend koper XLPE
Productoverzicht
Productdetails
xlpe 5-aderige kabel
,XLPE koperen geleiderkabel
,Vlamvertrager 5-kernkabel
Productbeschrijving
Bouwplaats Stroomkabel ZR-YJV 4x35mm²+1x16mm² Vlamvertragend Koper XLPE
Kabelbenaming & Betekenis
|
Code |
Betekenis |
|---|---|
|
ZR |
Oude prefix voor vlamvertragend; onder GB/T 19666-2019 is dit standaard Klasse C (moderne equivalent: ZC). |
|
YJ |
XLPE (cross-linked polyethylene) isolatie |
|
V |
PVC buitenmantel — vlamvertragende kwaliteit, bevat halogeen (Cl) |
|
0.6/1 kV |
Nominale spanning U₀/U = 600/1000 V; Uₘ = 1.2 kV |
|
4×35+1×16 mm² |
Vier gelijke fase/nul geleiders van 35 mm² koper + een gereduceerde beschermende aardgeleider (PE) van 16 mm² koper |

ZR-YJV 4×35+1×16 mm² — Kabel Specificatie & Technische Gegevens
1. Productoverzicht & Nominale Samenvatting. ZR-YJV 4×35+1×16 valt tussen de 4×25+1×16 en de zwaardere 4×50 reeks in de vlamvertragende 4+1-aderige laagspanningsfamilie: vier 35 mm² gegloeide koperen fasegeleiders zijn om een centrale 16 mm² koperen nul/PE kern gekabeld, elk geïsoleerd met XLPE en omhuld door een enkele ST2 PVC mantel met een nominale spanning van 0.6/1 kV bij 50 Hz. Fabricage en typekeuring worden uitgevoerd volgens GB/T 12706.1 / IEC 60502-1, de strengen voldoen aan GB/T 3956, en de ZR-markering duidt op klasse ZC vlamvertraging volgens GB/T 19666. De uiteindelijke buitendiameter is ongeveer 28.5 mm en het nominale gewicht is ongeveer 1750 kg per kilometer voor de koperen (850 kg/km voor het aluminium YJLV equivalent), geleverd in rollen van 100 m of houten trommels met ≥ Ø 1000 mm flenzen — ongeveer 175 kg per 100 m.
2. Laag-voor-Laag Constructie (Geleider tot Mantel).
| Laag | Constructie | Wanddikte | Diameter |
|---|---|---|---|
| Fasegeleider (×4) | Gegloeid Cu, Klasse 2 compact, 7 × 2.52 mm (1+6) elk | — | ≈ 7.5 mm |
| Nulgeleider (×1) | Gegloeid Cu, Klasse 2 compact, 7 × 1.70 mm (1+6) | — | ≈ 5.4 mm |
| Fase isolatie (×4) | XLPE | 1.4 mm | ≈ 10.3 mm |
| Nul isolatie (×1) | XLPE | 1.0 mm | ≈ 7.4 mm |
| Kern assemblage | Centrale nul + 4 fase kernen gekabeld rond + PP vuller + polyester binder | — | ≈ 25.3 mm (afgeleid) |
| Buitenmantel | Vlamvertragend PVC, ST2 compound, zwart | 1.6 mm | ≈ 28.5 mm (afgewerkt) |
3. Elektrische Kenmerken. Elke 35 mm² fasegeleider is beperkt tot 0.524 Ω/km bij 20 °C, oplopend tot ongeveer 0.66 Ω/km bij het bedrijfspunt van 90 °C; de 16 mm² nul/PE is beperkt tot 1.15 Ω/km. Elke productielengte doorstaat de routine 3.5 kV AC frequentieproef gedurende vijf minuten. De isolatieweerstand van de afgewerkte kabel blijft boven 36.7 MΩ·km, de volumeweerstand van XLPE overschrijdt 1×10¹² Ω·cm, en typische waarden omvatten capaciteit ≤ 0.40 μF/km, inductie ≈ 0.28 mH/km en 50 Hz AC impedantie ≈ 0.53 Ω/km. Bij een kortsluiting van één seconde weerstaat elke 35 mm² fase ongeveer 4.03 kA (de 16 mm² nul op basis van 1.84 kA), met I = k·A/√t met k = 115 voor koper/XLPE. Met alle vier de fasekernen onder spanning is de referentielading 140 A in vrije lucht bij 25 °C en 115 A direct begraven bij 25 °C — technische schattingen moeten worden bevestigd aan de hand van het fabriekskeuringscertificaat.
Elektrische Parameters
|
Parameter |
Waarde |
Opmerking |
|---|---|---|
|
Nominale spanning U₀/U |
0.6 / 1 kV |
Uₘ = 1.2 kV |
|
Testspanning AC (5 min) |
3.5 kV |
Routine |
|
Typekeuringsspanning |
4.0 kV |
IEC 60502-1 |
|
DC weerstand @20 °C (fase/nul, per ader) |
≤ 0.524 Ω/km |
GB/T 3956 max, 35 mm² |
|
DC weerstand @20 °C (PE, per ader) |
≤ 1.15 Ω/km |
GB/T 3956 max, 16 mm² |
|
AC weerstand @90 °C (geschat, fase/nul) |
≈ 0.681 Ω/km |
per ader |
|
AC weerstand @90 °C (geschat, PE) |
≈ 1.50 Ω/km |
per ader |
|
Stroombelastbaarheid in lucht (30 °C, enkele circuit, 4-aderig+1) |
≈ 115–130 A |
gebaseerd op 35 mm² fase |
|
Stroombelastbaarheid in lucht (ontwerp) |
≈ 120 A |
groepering + omgevingscorrectie toepassen |
|
Direct begraven (20–25 °C, bodem 1.0–1.2 K·m/W, 0.7 m) |
≈ 135–152 A |
gangbare catalogus 140–146 A |
|
Ontwerp belasting begraven |
≈ 143 A |
correctie bodem thermische weerstand vereist |
|
Kortsluitstroom (1 s, Cu, 250 °C, fase/nul) |
≈ 3.5 kA |
35 mm² referentie |
|
Kortsluitstroom (1 s, Cu, 250 °C, PE) |
≈ 1.6 kA |
16 mm² referentie |
|
Frequentie |
50/60 Hz AC |
— |
Kabel Parameters

Kabel Test Parameters
| Test Parameters — ZR-YJV 4×35+1×16 mm² | ||||
| Nr. | Test Item | Test Conditie / Methode | Vereiste | Type |
| 1 | Geleider DC weerstand | GB/T 3048.4, 20 °C | Fase ≤ 0.524 Ω/km; Nul ≤ 1.15 Ω/km | Routine |
| 2 | Stroomfrequentie weerstand | 3.5 kV AC, 5 min | Geen doorslag | Routine |
| 3 | Isolatieweerstand | GB/T 3048.5, 90 °C | ≥ 36.7 MΩ·km | Routine |
| 4 | Geleider continuïteit | Visueel + elektrisch | Alle 5 aders continu | Routine |
| 5 | Afmetingen controle | Micrometer | Fase isolatie ≥ 1.4 mm; nul ≥ 1.0 mm; mantel ≥ 1.6 mm; OD ≈ 28.5 mm | Routine |
| 6 | XLPE heet-zet test | 200 ± 3 °C, 15 min, 0.2 MPa | Belastingsrek ≤ 175 %; permanente vervorming ≤ 15 % | Type |
| 7 | XLPE treksterkte & rek | GB/T 2951.11 | Treksterkte ≥ 12.5 MPa; rek ≥ 200 % | Type |
| 8 | PVC mantel treksterkte & rek | GB/T 2951.11 | Treksterkte ≥ 10 MPa; rek ≥ 125 % | Type |
| 9 | PVC thermische stabiliteit | 200 °C, HCl evolutie | ≥ 200 min | Type |
| 10 | Enkele kabel verticale vlamtest | GB/T 18380.12 | Zelfdovend; verkoolde lengte ≤ 50 mm boven brander | Type |
| 11 | Gebundelde kabel vlamtest (cat. C) | GB/T 18380.35 | Verkoolde hoogte ≤ 2.5 m | Type |
| 12 | Buigtest | ≥ 15 × OD mal | Geen scheuren in isolatie of mantel | Type |
| 13 | Warmtevervorming (PVC) | 80 °C, 4 uur, belasting | Vervorming ≤ 50 % | Type |
| 14 | XLPE krimp test | 130 °C, 1 uur | Krimp ≤ 4 % | Type |
| 15 | Site DC weerstand | 4U0 = 2.4 kV DC, 15 min | Geen doorslag (Q/GDW 13244.1-2018) | Site |
| 16 | Ader identificatie | Visueel + continuïteit | Correcte L1/L2/L3/N/PE identificatie | Site |
Kabel Doorsnede Structuur

| ZR-YJV 4×35+1×16 mm² — Doorsnede Constructie Diagram (Schematisch) | |||||
| Gelaagde 4+1 geleider opbouw van koperdraad tot PVC mantel · nominale afmetingen per GB/T 12706.1 / IEC 60502-1 · afgewerkte Ø ≈ 28.5 mm per vergelijkbaar industrieel monster | |||||
| Nr. | Laag | Materiaal / Constructie | Nominale Dikte (mm) | Diameter (mm) | Functie / Opmerkingen |
| 1 | Fasegeleider (Cu) × 4 | Gegloeid koper, Klasse 2 compacte streng — 7 draden van 2.52 mm per ader (7/2.52, 1+6 lay-out), nominale doorsnede 35 mm² elk | — | ≈ 7.5 (Ø elke fasekern) | Fasegeleiders voor lijnstroom; DC weerstand begrensd op 0.524 Ω/km bij 20 °C |
| 2 | Nulgeleider (Cu) × 1 | Gegloeid koper, Klasse 2 compacte streng — 7 draden van 1.70 mm (7/1.70, 1+6 lay-out), nominale doorsnede 16 mm² | — | ≈ 5.4 (Ø nulkern) | Retour / PE pad; DC weerstand begrensd op 1.15 Ω/km bij 20 °C |
| 3 | Fase isolatie (XLPE) × 4 | Cross-linked polyethylene diëlektricum | 1.4 | ≈ 10.3 (Ø elke fasekern, incl. isolatie) | Elektrische isolatie; 90 °C continue belasting; weerstaat 3.5 kV gedurende 5 min |
| 4 | Nul isolatie (XLPE) × 1 | Cross-linked polyethylene diëlektricum | 1 | ≈ 7.4 (Ø nulkern, incl. isolatie) | Elektrische isolatie voor de nul/PE geleider |
| 5 | Kern assemblage | Nul kern in het midden + vier fase kernen gekabeld rond + PP vuller + polyester binder tape | — | ≈ 25.3 (Ø over geassembleerde kernen) | 4+1 configuratie; afgeleid van afgewerkte Ø 28.5 − 2×1.6 mantel |
| 6 | Buitenmantel (PVC) | Vlamvertragend PVC, ST2 compound, zwart | 1.6 | ≈ 28.5 (Ø afgewerkte kabel) | Mechanische en vochtbescherming; ZC vlamvertraging volgens GB/T 19666 |
| Belangrijkste Afmetingen & Eigenschappen (uitgebreid) | |||||
| Afmetingen afgewerkte kabel | ≈ 28.5 | mm | Vergelijkbaar 4+1 industrieel monster | ||
| Geschat kabelgewicht | ≈ 1750 | kg/km | Cu opbouw (vergelijkbare industriële gegevens) | ||
| Geschat gewicht, aluminium opbouw | ≈ 850 | kg/km | YJLV equivalent (geschat) | ||
| Nominale spanningswaarde | 0.6/1 | kV | AC 50 Hz; maximale systeemspanning Um = 1.2 kV | ||
| Geleider temperatuurlimieten | 90 / 250 | °C | Continue dienst / kortsluiting (≤ 5 s) | ||
| Minimale buigradius (meeraderig) | ≥ 15 × OD ≈ 428 | mm | OD = werkelijke afgewerkte kabeldiameter | ||
| Vlamvertragende classificatie | ZC (ZR) | — | Volgens GB/T 19666 | ||
| Kortsluitstroom, fase (1 s) | ≈ 4.03 | kA | I = k·A/√t, k=115 voor Cu/XLPE | ||
| Kortsluitstroom, nul (1 s) | ≈ 1.84 | kA | 16 mm² nul, zelfde k-factor | ||
| AC impedantie @ 50 Hz | ≈ 0.53 | Ω/km | √(R² + X²); R-dominant (geschat) | ||
| Capaciteit (typisch) | ≤ 0.40 | μF/km | Per fasekern (geschat) | ||
| Inductie (typisch) | ≈ 0.28 | mH/km | Meeraderige kabel (geschat) | ||
| Lucht stroombelastbaarheid @ 25 °C | ≈ 140 | A | 4 fasekernen geladen, Cu (geschat) | ||
| Begraven stroombelastbaarheid @ 25 °C | ≈ 115 | A | 4 fasekernen geladen, Cu (geschat) | ||
| Maximale trekspanning | ≤ 5600 | N | 40 N/mm² van hoofd fasekern doorsnede (geschat) | ||
| Schematisch — niet op schaal. Afgewerkte Ø ≈ 28.5 mm en gewicht ≈ 1750 kg/km uit vergelijkbare industriële monsters; geleider/isolatie diameters berekend uit GB/T 3956 en GB/T 12706.1; stroombelastbaarheid 140/115 A is een technische schatting voor 4+1 kabels. Waarden gemarkeerd (geschat) vereisen bevestiging aan de hand van het fabriekskeuringscertificaat. | |||||
Kabel Constructie Beschrijving

4. Thermische Reactie & Vlam Prestaties. XLPE ondersteunt een continue geleider temperatuur van 90 °C en tolereert een kortsluitpiek van 250 °C gedurende maximaal vijf seconden. De kabel is geschikt voor bedrijfstemperaturen tussen −20 en +45 °C, mag niet worden afgerold onder 0 °C zonder voorconditionering, en gebruikt 25 °C als referentietemperatuur van de bodem voor begraven belastingen. Vlamgedrag voldoet aan klasse ZC van GB/T 19666, bewezen door zowel de enkele kabel verticale test (GB/T 18380.12) als de categorie-C gebundelde test (GB/T 18380.35) met een verkoolde lengte beperkt tot 2.5 m. De PVC mantel is gehalogeneerd en zal rook en zuurgas uitstoten bij brand; projecten met lage rook en nul-halogeen moeten WDZ-YJY specificeren.
5. Installatie Praktijk & Hantering. Bochten mogen niet kleiner zijn dan 15 keer de werkelijke buitendiameter — ongeveer 428 mm voor deze maat. Vóór de eerste bekrachtiging, pas de DC site weerstandstest toe met 4U0 = 2.4 kV gedurende 15 minuten in overeenstemming met Q/GDW 13244.1-2018. Trommels die onder 0 °C worden opgeslagen, moeten binnenshuis worden opgewarmd voordat ze worden afgerold; de trekspanning moet binnen 5600 N blijven. De 140 A (lucht) en 115 A (begraven) referenties vereisen een herwaardering wanneer de omgevingstemperatuur, kabelgroepering of bodem thermische weerstand afwijkt van de referentieomstandigheden. Krimpkousen, wartels en krimpkous-afsluitkits moeten worden afgestemd op de 7.5 mm fasekern, 5.4 mm nulkern en ≈ 28.5 mm mantel, en zowel de fase- als nul-kortsluitweerstand moeten worden gecoördineerd met de instellingen van de beveiligingsapparatuur stroomopwaarts.
6. Typische Service Toepassingen. Deze doorsnede dient voor hoofd- en sub-hoofddistributiecircuits waar de 4×25+1×16 rating onvoldoende is: hoofdverdelingsrisers in middelgrote commerciële gebouwen, secundaire transformatorvoedingen tot ongeveer 160 kVA, motorverbindingen in het 15–37 kW bereik, stroomleidingen voor machinegereedschap en proceslijnen, verdeelkasten voor werkplaatsen en magazijnen, liften en roltrappen stroomcircuits, en hulpvoedingen in lichte industriële installaties. Goedgekeurde installatiemethoden omvatten stalen of PVC buizen, kabelgoten, trays en binnenleidingen, zowel binnen als op overdekte buitenlocaties. Voor directe begraving of mechanisch blootgestelde routes wordt de met staalband gepantserde ZR-YJV22 variant aanbevolen.

7. Testen & Kwaliteitsborging Regime. Routine tests op elke lengte omvatten verificatie van de fase- en nul-DC weerstand (≤ 0.524 / 1.15 Ω/km bij 20 °C), de 3.5 kV AC / 5 min weerstand, geleider continuïteit over alle vijf aders en afmetingen controle omvatten fase isolatie ≥ 1.4 mm, nul isolatie ≥ 1.0 mm, mantel ≥ 1.6 mm en totale diameter ≈ 28.5 mm. Steekproef- en type tests omvatten de XLPE heet-zet proef bij 200 ± 3 °C gedurende 15 minuten onder 0.2 MPa (belastingsrek ≤ 175 %, permanente vervorming ≤ 15 %), XLPE treksterkte ≥ 12.5 MPa met rek ≥ 200 %, PVC mantel treksterkte ≥ 10 MPa met rek ≥ 125 %, PVC thermische stabiliteit ≥ 200 minuten bij 200 °C, enkele kabel en categorie-C gebundelde vlamtesten, en buigbeoordeling. Inbedrijfstelling op locatie vereist isolatieweerstandmeting, de DC 2.4 kV / 15 min weerstand en positieve L1/L2/L3/N/PE identificatie vóór het inschakelen. Een fabriekskeuringscertificaat vergezelt elke trommel.
Kabel Vlamvertragende Parameters

Kabel Isolatie Parameters

8. Normen & Conformiteit. Ontwerp en productie worden beheerst door GB/T 12706.1 en IEC 60502-1 voor 0.6/1 kV geëxtrudeerde isolatie stroomkabels. Geleiders voldoen aan GB/T 3956 / IEC 60228 Klasse 2 — de 35 mm² fase als zeven draden van 2.52 mm met R ≤ 0.524 Ω/km, en de 16 mm² nul als zeven draden van 1.70 mm met R ≤ 1.15 Ω/km. Vlamvertraging is geclassificeerd onder GB/T 19666 (ZC als standaard voor de ZR markering) en bewezen door GB/T 18380.12 en GB/T 18380.35 categorie C. Installatie acceptatie volgt Q/GDW 13244.1-2018 en GB 50168, terwijl oppervlaktemarkering voldoet aan GB/T 6995. Kabels kunnen ook worden geleverd volgens IEC, BS, DIN, ICEA of JIS eisen op aanvraag. Omdat de ST2 PVC mantel halogeen bevat, vereisen tunnels, metrostelsels, ziekenhuizen en andere besloten openbare ruimtes WDZ-YJY.
9. Verpakking, Opslag & Logistiek. Standaard levering is 100 m per rol of houten trommel, met op maat gemaakte lengtes op aanvraag beschikbaar. Elke trommel draagt type, spanning, leveranciersidentiteit, productiejaar en sequentiële meter markering per GB/T 6995. Opslag moet plaatsvinden in droge, overdekte ruimtes bij −20 tot +45 °C, beschermd tegen direct zonlicht, vocht, oliën en scherpe voorwerpen; rollen en trommels blijven verzegeld tot installatie en worden rechtop op hun flenzen opgeslagen in plaats van plat. Bij koude omstandigheden, conditioneer trommels binnenshuis tot ≥ 0 °C vóór het trekken. Tijdens transport moeten rollen en trommels worden vastgezet tegen rollen en impact, en de kabel mag nooit over schurend grond of scherpe randen worden gesleept.

10. Inkoop Specificatie. Vermeld "ZR-YJV 0.6/1 kV 4×35+1×16" samen met de vereiste lengte of trommelregeling en markering voorkeuren. Specificeer de vlamvertragende klasse (ZC is standaard; ZA of ZB beschikbaar), mantel kleur en eventuele speciale trommelvereisten. Vraag altijd het fabriekskeuringscertificaat aan om de werkelijke ongewapende diameter (≈ 28.5 mm), gewicht (≈ 1750 kg/km) en stroombelastbaarheid voor de productbatch te bevestigen. Waar lage-rook nul-halogeen of gepantserde constructie nodig is, bestel respectievelijk WDZ-YJY of ZR-YJV22.
11. Kabel Industrie FAQ.
- V1: Hoe verschilt 4×35+1×16 van de kleinere 4×25+1×16? De fase doorsnede groeit van 25 naar 35 mm² (geleider van 7×2.14 tot 7×2.52 mm) terwijl de nul op 16 mm² blijft, waardoor de nominale stroom stijgt van ongeveer 115/95 A naar 140/115 A, de afgewerkte diameter toeneemt van 25.7 naar 28.5 mm, en de één-seconde fase kortsluitweerstand stijgt van ongeveer 2.88 naar 4.03 kA.
- V2: Waarom is de nul/PE slechts 16 mm² terwijl de fasen 35 mm² zijn? In een gebalanceerd vier-draads circuit draagt de nul voornamelijk onbalans- en harmonische stroom, dus GB/T 12706.1 staat een gereduceerde ader toe in de 4+1 constructie. Waar de installatie aanzienlijke eenfasige of niet-lineaire, harmonische genererende belastingen bedient, moet een 5-aderige kabel met gelijke doorsnede worden gekozen.
- V3: Wat betekenen ZA, ZB, ZC en ZD? Dit zijn vlamvertragende klassen in GB/T 19666, beoordeeld door de gebundelde kabeltest GB/T 18380.35 bij progressief hogere brandstofbelastingen — ZA is het meest veeleisend, ZD het minst. De kale "ZR" markering is standaard ZC; ZA en ZB moeten bij bestelling worden aangevraagd.
- V4: Wanneer moet een 4+1, gelijke 5-aderige, of gewone 4-aderige kabel worden gekozen? Kies 4+1 voor standaard vier-draads service met een gereduceerde nul/PE; gelijke 5-aderige (4×A+1×A) waar de nulstroom de fase stroom nadert; gewone 4-aderige wanneer geen aparte PE geleider in de kabel nodig is.
- V5: Waarom verschillen lucht- en begraven belastingen, en hoe worden ze aangepast? Gepubliceerde cijfers gaan uit van 25 °C lucht of 25 °C bodem bij 1.0 K·m/W thermische weerstand met een enkel circuit. Fabrikant correctiefactoren moeten worden toegepast voor omgevingstemperatuur, groepering, begraafdiepte en bodemweerstand — luchtfactoren variëren van ongeveer 1.29 bij 20 °C tot 0.91 bij 45 °C, en bodemfactoren van 1.04 bij 20 °C tot 0.87 bij 40 °C.
- V6: Koper of aluminium? Koper (deze kabel) levert lagere weerstand (0.524 versus ongeveer 0.87 Ω/km bij 35 mm²), hogere stroom per mm², betere mechanische sterkte en betrouwbaardere aansluitingen; aluminium (YJLV, ≈ 850 kg/km in deze maat) kost minder en weegt minder, maar vereist grotere doorsneden en anti-oxidatie behandeling bij elke verbinding.
- V7: Waarom kan XLPE bij 90 °C lopen terwijl PVC isolatie beperkt is tot 70 °C? Cross-linking transformeert polyethyleen in een driedimensionaal thermohardend netwerk, wat de continue geleider belasting verhoogt tot 90 °C en de kortsluitweerstand tot 250 °C — direct toenemend de stroombelastbaarheid van een gegeven koperen doorsnede.
- V8: Hoe wordt de geleider doorsnede gekozen? Selectie wordt bepaald door (a) volledige belasting stroom na herwaardering, (b) toegestane spanningsval (typisch ≤ 5 % voor aftakcircuits), (c) kortsluitweerstand op I²t basis (4.03 kA·s per fase hier), en (d) coördinatie met overstroom beveiligingsapparaten; het meest strenge criterium bepaalt.
- V9: Waarom varieert de afgewerkte diameter tussen fabrikanten voor dezelfde nominale maat? Normen stellen minimale isolatie- en mantel diktes plus elektrische prestaties, maar geen precieze totale diameter. Strengen compactie, vulontwerp en mantel tolerantie verschillen tussen fabrieken — gepubliceerde 4×35+1×16 cijfers clusteren rond 28.5 mm ongewapend — dus de werkelijke gemeten diameter moet altijd worden gebruikt bij het bepalen van de maat van wartels, trays en leidingen.
- V10: Welke tests bevestigen acceptatie bij levering en vóór bekrachtiging? Bij levering, verifieer het fabriekskeuringscertificaat (weerstand 0.524/1.15 Ω/km, 3.5 kV/5 min weerstand, afmetingen ≈ 28.5 mm), mantel leesbaarheid en trommel integriteit. Na installatie, voltooi een isolatieweerstandstest plus de DC 4U0 = 2.4 kV / 15 min weerstand per Q/GDW 13244.1-2018, bevestig dan L1/L2/L3/N/PE identificatie voordat de schakelaar wordt gesloten.
- V11: Welke levensduur kan worden verwacht? Wanneer geïnstalleerd en gebruikt binnen de gestelde temperatuur- en spanningslimieten, zijn XLPE 0.6/1 kV kabels ontworpen voor een minimale levensduur van 30 jaar; aanhoudende overbelasting, ultraviolette blootstelling, waterindringing door een beschadigde mantel, of bedrijf boven 90 °C zal die levensduur aanzienlijk verkorten.