logo
Anhui Tongdu International Trade Co., Ltd.
سرویس آنلاین

سرویس آنلاین

شخص تماس
+86 19056002718
کد QR وی‌چت
دنبال ما بياي

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

ویژگی های اساسی

کشور مبدا
چین
نام تجاری
TONGDU
گواهینامه
CE/ISO/CCC
مدل محصول
RVV 5x1.0mm²

خواص معاملاتی

moq
1 متر
روش پرداخت
L/C، T/T
ظرفیت تامین
100000 متر در ماه

خلاصه محصول

کابل کنترل دسترسی RVV 5x1.0mm2 پی وی سی نام و معنای کابل کد معنی RVV R = رسانای مس انعطاف پذیر (طبقه 5) ، V = عایق PVC، V = پوشش PVC 300/500 ولت ولتاژ نامی U0/U = 300/500 V؛ Um = 500 V 5×1.0 میلی متر مربع پنج هسته انعطاف پذیر، هر یک 1.0 mm2 هادی مس ساخت: کابل انعطاف پذیر پوشیده از PVC سبک، پروفایل گ...

جزئیات محصول

برجسته کردن:

کابل انعطاف پذیر کنترل دسترسی 5

,

5 هسته کابل انعطاف پذیر 5x1.0mm2

,

سیم زمینی جامد کلاس 5

Conductor (×5):
مس بازپخت لخت، انعطاف پذیر رشته ریز کلاس 5، 32×∅0.20 میلی متر (معمولی)، هادی Ø ≈ 1.2-1.4 میلی متر
Conductor nominal area:
1.0 میلی متر مربع
Number of cores:
5
Conductor class:
کلاس 5 انعطاف پذیر
Conductor construction:
32×∅0.20 میلی متر (معمولی)
Conductor diameter (approx.):
1.2-1.4 میلی متر
Insulation (×5):
PVC (نوع TI2 یا معادل)، رنگ‌ها: قهوه‌ای، سیاه، خاکستری، آبی (N)، سبز/زرد (PE) برای 3 فاز+N+PE. یا کد
Insulation thickness:
0.6 میلی متر (اسمی، در هر گیگابایت/T 5023 برای 1.0 میلی متر مربع)
Assembly:
پنج هسته عایق به هم پیچیده شده (دور)
Diameter over insulated core:
2.4-2.8 میلی متر
Outer sheath:
PVC (نوع TM2 یا معادل)، درجه سبک
Sheath thickness:
0.8 میلی متر (اسمی، GB/T 5023 برای 5 هسته 1.0 میلی متر مربع)
Sheath color:
سفید، سیاه یا خاکستری (استاندارد)؛ رنگ های سفارشی موجود
Overall cable diameter:
7.2 - 8.8 میلی متر
Design outer diameter:
≈ 7.8 میلی متر
Approx. weight:
72 تا 95 گرم در متر (72 تا 95 کیلوگرم بر کیلومتر)
Design weight:
≈ 85 کیلوگرم در کیلومتر
Cable shape:
گرد

توضیحات محصول

کابل کنترل دسترسی RVV 5x1.0mm2 پی وی سی

 

نام و معنای کابل

 

کد

معنی

RVV

R = رسانای مس انعطاف پذیر (طبقه 5) ، V = عایق PVC، V = پوشش PVC

300/500 ولت

ولتاژ نامی U0/U = 300/500 V؛ Um = 500 V

5×1.0 میلی متر مربع

پنج هسته انعطاف پذیر، هر یک 1.0 mm2 هادی مس

 

ساخت: کابل انعطاف پذیر پوشیده از PVC سبک، پروفایل گرد (5 هسته ای)

 

توجه: RVV 5×1.0 یک سیم انعطاف پذیر پوشیده از PVC سبک بر اساس GB / T 5023.5 / IEC 60227-5 است. رسانا از مس انعطاف پذیر رشته نازک کلاس 5 است. پیکربندی 5 هسته ای به طور معمول برای مدارهای کنترل استفاده می شود.ابزار، و کاربردهای چند رسانای جریان کم تا متوسط که نیاز به 5 رسانای جداگانه دارند. RVV 5 هسته ای معمولاً دارای مشخصات گرد است.این دومین اندازه گیری استاندارد کوچک در سری RVV 300/500 V 5 هسته است، افزایش از 0.75 mm2.

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

RVV 5×1.0 mm2 ️ مشخصات کابل و داده های مهندسی 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

1خلاصه و بررسی محصول و رتبه بندیRVV 5×1.0 یک کابل پوشه شده از PVC با پنچ هسته انعطاف پذیر است که در 300/500 V AC (50 Hz) و دمای 70 °C هدایت شده است و در اطراف پنج برابر 1 ساخته شده است.0 mm2 هادی های انعطاف پذیر مس گرم شده کلاس 5 هر یک از آنها با PVC جدا شده و در یک پوشش PVC دوم پوشانده شده اند. تولید و آزمایش شده به GB / T 5023.5 (60227 IEC 53) / IEC 60227-5 ، با هادی های انعطاف پذیر بر اساس GB / T 3956. قطر نهایی حدود 11.3 میلی متر و جرم اسمی حدود 135 کیلوگرم / کیلومتر (≈ 13.5 کیلوگرم در هر 100 متر)، در رولی های 100 متر یا کارتن ها عرضه می شود.کابل حدود 10 A را در هوای آزاد در 25 °C حمل می کند (ارزیابی مهندسی)، سیم کشی کنترل چند مدار و مدارهای کوچک قدرت که در آن پنج رسانا در یک پوشش هدایت می شوند، شکاف بین سیم کشی سیگنال خالص و تغذیه های قدرت سنگین تر را برطرف می کنند.

 

2ساخت لایه به لایه (کاندکتور به ژاکت).

لایه ساخت و ساز دیوار قطر
هادی (Cu) ×5 Cu گرم شده، کلاس 5 انعطاف پذیر، 32 × 0.20 mm (1+6+12+13) هر کدام ️ ≈ 1.9 میلی متر
عایق بندی (PVC) ×5 ترکیب PVC، PVC/C (TI1) 0.60 میلی متر ≈ 3.1 میلی متر در هر هسته
تجمع هسته یک هسته مرکزی + چهار هسته بیرونی که دارای کابل گرد هستند؛ شکاف ها با اکستروزون پر می شوند ️ ≈ 9.3 میلی متر (شامل)
پوشش بیرونی (PVC) ترکیب PVC، PVC/ST5، سیاه یا سفارشی 1.00 میلی متر ≈ 11.3 میلی متر (کمال شده)

 

3مشخصات الکتريکيهر هدایت کننده 1.0 mm2 به حداکثر مقاومت DC 19.5 Ω / km در 20 ° C نگه داشته می شود، که در نقطه کار 70 ° C به حدود 24.7 Ω / km افزایش می یابد. هر طول از روال 2 زنده می ماند.ثابت کردن فرکانس قدرت 0 کلوولت AC برای پنج دقیقه نگه داشته شودمقاومت عایق بندی کابل های تمام شده در 70 درجه سانتیگراد بالاتر از 0.011 MΩ·km باقی می ماند و ارقام معمولی شامل ظرفیت هر هسته ≈ 120 nF/km و مقاومت AC 50 Hz ≈ 19.5 Ω/km (R-dominant،واکنش پذیری در این بخش کوچک ناچیز است)با تمام پنج هسته پر انرژی، بار مرجع حدود 10 A در هوا آزاد در 25 ° C است و کاهش ولتاژ حلقه در 10 A حدود 0.39 V در هر متر است.

 

پارامترهای الکتریکی

 

پارامتر

ارزش

یادداشت

ولتاژ نامی U0/U

300 / 500 ولت

ام = 500 ولت

ولتاژ آزمون AC (5 دقیقه)

2.0 کلوولت

روتین

ولتاژ آزمون نوع

2.5 کلوولت

IEC 60227

مقاومت DC @20 °C (به هر هسته)

≤ 19.5 Ω/km

GB/T 3956 کلاس 5 حداکثر، 1.0 mm2

مقاومت AC @70 °C (est.)

≈ 24.9 Ω/km

در هر هسته

جریان نامی در هوا (یک فاز، 30 °C)

≈ 6 ️ 10 A

در هر هسته، 2 هسته استفاده می شود

نرخ جریان (طراحی، برای هر هسته)

≈ 10 A

محافظ، در GB/T 16895

نرخ فعلی (۵ هسته بسته بندی شده، تمام بار)

≈ 4 7 A در هر هسته

به دلیل بسته بندی کاهش یافته

به طور مستقیم دفن شده

قابل استفاده نیست

طناب سبک، برای دفن مستقیم نیست

جریان مدار کوتاه (1 ثانیه، Cu، 160 °C)

≈ 0.10 kA (100 A)

1.0 mm2 مرجع

فرکانس

50/60 هرتز AC یا DC

️

مقادیر مرجع: RVV 5 × 1.0 ظرفیت حمل جریان معمولی 6 10 A در هر هسته بسته به بسته بندی ، دمای محیط و استاندارد مرجع. برای 3 فاز + N + PE در 400 V ، حداکثر بار متعادل ≈ 6.9 kW (10 A در هر فاز)کاهش ولتاژ در 10 A ~ 17.4 V / km در هر هسته است (~ 4.4٪ در هر 100 m در 400 V خط به خط، بنابراین طول اجرا را به ~ 45 m برای 10 A در هر فاز محدود کنید).

ویژگی های دمایی

  • حداکثر دمای عملیاتی هدایت کننده: 70 °C
  • حداکثر دمای مدار کوتاه (≤5 s): 160 °C
  • دمای فشار بیش از حد اضطراری: 85 °C
  • حداقل دمای محیط نصب: -15 °C (PVC انعطاف پذیر، محدود به خم شدن سرد)
  • محدوده محیط کار: -15 °C تا +70 °C (پوش PVC)
  • مهار کننده شعله: PVC عمومی (به عنوان ZR مشخص نشده است مگر اینکه مشخص شود)

 

4واکنش حرارتی و رفتار شعلهعایق بندی PVC دمای هدایت کننده 70 درجه سانتیگراد را حفظ می کند. کابل برای محیط های کار بین -15 تا +70 درجه سانتیگراد طراحی شده است، نباید بدون پیش شرطی کردن زیر 0 درجه سانتیگراد باز شود.و از 25 °C به عنوان محیط مرجع برای ampacity استفاده می کندرفتار شعله با آزمون عمودی GB/T 18380.12 (IEC 60332-1) با یک کابل مطابقت دارد، به این معنی که سیم خود خاموش می شود هنگامی که منبع شعله برداشته شود.چون هم عایق و هم پوشش از PVC هالوژن شده هستند، سیم دود و کلراید هیدروژن را در آتش منتشر می کند؛ پروژه های کم دود صفر هالوجن باید یک نوع LSZH را مشخص کنند.

 

عملکرد آتش (RVV)

 

مالکیت

ارزش / نیاز

ضد شعله

آزمایش با شعله ی تک (GB/T 18380.12) ، بدون دسته بندی

محتوای هالوجن

حاوی Cl (PVC) است، HCl تولید می کند

تراکم دود

دود تیره سنگین (نه کم دود)

خوردگی

گاز هکلیدریک خوردنی

برای کم دود بدون هالوجن → استفاده از انواع RVVZ (LSZH پوشه شده) یا H05Z-K

برای ضد شعله → ZR-RVV را مشخص کنید (کم تر رایج)

برای دمای بالاتر → استفاده از لاستیک سیلیکونی یا XLPE انعطاف عایق

برای کار سنگین تر → استفاده از YCW، YZW، یا H07RN-F (با پوشش لاستیکی، 450/750 ولت)

 

5. راهبرد نصب و دستيابيخم ها نباید کمتر از 6 برابر قطر بیرونی واقعی باشند. برای این اندازه حدود 68 میلی متر.پایان نیاز به جدا کردن 10 × 12 میلی متر و همیشه با استفاده از یک ferrule بر روی رشته های انعطاف پذیر کلاس 5 برای جلوگیری از سیم خیسرول هایی که در زیر صفر درجه سانتیگراد نگهداری می شوند باید قبل از باز شدن گرم شوند؛ تنش کششی باید در حدود 75 N باقی بماند و هیچ وقت نباید از سیم به عنوان یک طناب کششی استفاده شود.معیار 10A نیاز به تخفیف هر زمان که دمای محیط یا بسته بندی از شرایط مرجع منحرف شوداین کابل برای دفن مستقیم، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش در فضای باز و یا خم کردن مداوم تکرار نشده استیک ژاکت UV-استقرار یافته یا یک کابل فلیکس مداوم (trunking).

 

پارامترهای مکانیکی و نصب

  • کمترین شعاع خم: ≥ 6 × OD (سرب انعطاف پذیر) → ≈ 47 mm در Ø7.8 mm
  • حداکثر تنش کششی: سبک، از کشش اجتناب کنید؛ از غده تخفیف کششی استفاده کنید
  • خاکسپاری مستقیم: مناسب نیست (پوش سبک، بدون زره)
  • ID لوله: ≥ 1.5 × OD → ≥ 12 mm؛ از لوله 16 mm یا 20 mm استفاده کنید
  • تثبیت: کلیپ های کابل، بند های کابل؛ نه برای سینی (کابل های سبک)
  • خم کردن: مناسب برای خم کردن سبک، نه خم کردن مستمر (از کابل زنجیره ای برای خم کردن مستمر استفاده کنید)
  • ارتفاع: بدون محدودیت

 

6برنامه های کاربردی خدمات معمولی.این کابل ۵ هسته ای ۱٫۰ میلی متر مربع، سیم چند رسانای متوسط برای دستگاه های کم مصرف و مدار های روشنایی است که در یک پوشش به پنج رسانا نیاز است:اتصال بین دستگاه های داخلی تهویه مطبوع تا حدود 2 کیلو وات، لوله های دستگاه های کوچک گرمایش و فن، پانل LED و برق نورپردازی + سیم کشی کنترل، مدارهای کنترل دسترسی درب و قفل برقی، برق بین تلفن و ویدئو زنگ در + سیگنال،مدارهای کنترل پمپ کوچک و دریچه های سولنویدی، سیم کشی داخلی دستگاه فروش و کیوسک، تجهیزات صوتی و AV برق + سیم های سیگنال، سیم کشی چند مدار پانل توزیع، صندلی کارگاه و سیم های تغذیه تجهیزات آزمایش،لوله های کوچک تهویه و فن تخلیه، قدرت دوربین امنیتی + بسته های داده و سیم کشی داخلی کابینت کنترل صنعتی سبک. روش های نصب تایید شده شامل سیم کشی ثابت در داخل دستگاه ها،لوله کشی و لوله کشی داخلی در مکان های خشک، هم در داخل خانه و هم در فضاهای پوشانده شده.

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

7. تست و نظام تضمین کیفیتآزمایشات معمول در هر طول شامل بررسی مقاومت DC (≤ 19.5 Ω/km) در 20 °C، مقاومت 2.0 kV AC / 5 دقیقه، مقاومت عایق ≥ 0.011 MΩ·km در 70 °C،تداوم رسانا در تمام پنج هسته، و بازرسی ابعاد شامل عایق ≥ 0.60 میلی متر، پوشش ≥ 1.00 میلی متر و قطر کلی ≈ 11.3 میلی متر.آزمایش نمونه و نوع شامل عایق PVC و مقاومت کششی پوشش (≥ 10 MPa) با کشش (≥ 100٪ عایق / ≥ 125٪ پوشش)، تغییر گرما PVC در 80 درجه سانتیگراد، کوچک شدن PVC در 150 درجه سانتیگراد، آزمایش شعله عمودی یک کابل، آزمایش خم و خم سرد در -15 درجه سانتیگراد و آزمایش ولتاژ پس از خم شدن.یک گواهینامه آزمایش کارخانه همراه با هر رول است..

 

پارامترهای کابل

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

پارامترهای آزمایش کابل

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

ساختار قطعات متقاطع کابل

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

توضیحات ساخت کابل

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

 

8استانداردها و انطباقطراحی و تولید توسط GB/T 5023.5 و IEC 60227-5 برای سیم های انعطاف پذیر 300/500 ولت (60227 IEC 53) تنظیم می شود.0 mm2 هادی به عنوان 32 سیم از 0.20 mm (R ≤ 19.5 Ω/km) رفتار شعله توسط GB/T 18380 اثبات شده است.12روش های آزمون عمومی مطابق با GB 5023.1 / GB 5023 است.3، در حالی که علامت گذاری سطح با GB / T 6995 مطابقت دارد. کابل ها همچنین می توانند بر اساس الزامات IEC، BS، DIN، UL یا VDE در صورت درخواست تامین شوند.بیمارستان ها و سایر مناطق عمومی محدود نیاز به نوع LSZH دارند.

 

کنترل دسترسی 5 هسته کابل انعطاف پذیر RVV 5x1.0mm2 PVC رشته ای مس انعطاف پذیر

 

9بسته بندی، انبار و تدارکاتتحویل استاندارد 100 متر در هر رولر یا کارتن است، با طول برش سفارشی در صورت درخواست در دسترس است. هر رولر نوع، ولتاژ، هویت تامین کننده،سال تولید و علامت گذاری متری در GB/T 6995- ذخیره سازی باید در فضای خشک و پوشیده در درجه حرارت -15 تا +40 درجه سانتیگراد، از نور مستقیم خورشید، رطوبت، روغن ها و اشیاء تیز محافظت شود؛ رول ها تا زمان نصب مهر و موم می شوند.حالت رول ها در محیط داخلی به درجه ≥ 0 °C قبل از باز شدندر طول حمل و نقل، رول ها باید در برابر رول و ضربه ایمن باشند و هرگز نباید سیم را از طریق زمین کنده یا لبه های تیز بکشند.

 

10مشخصات تدارکات"RVV 300/500 V 5×1.0" را همراه با طول یا ترتیب رول مورد نیاز، ترکیب رنگ عایق و ترجیحات علامت گذاری ذکر کنید.رنگ پوشش (سیاه استاندارد است) و کد رنگ پنج هسته ای (سیاه) را مشخص کنید، قرمز، آبی، زرد، زرد سبز به عنوان استاندارد). همیشه درخواست گواهینامه آزمایش کارخانه برای تایید قطر واقعی (≈ 11.3 میلی متر) ، وزن (≈ 135 کیلوگرم / کیلومتر) و مقاومت هادی (≤ 19.5 Ω/km) برای دسته تولیددر صورت نیاز به ساخت کم دود صفر هالوجن یا انعطاف مداوم، به ترتیب LSZH یا H05VV5-F را سفارش دهید.

 

11سوالات عمومی صنعت کابل

  • سوال1: چه زمانی باید 1.0 mm2 را به جای 0.75 mm2 انتخاب کنم؟انتخاب 1.0 mm2 زمانی که مدار تا حدود 10 A (در مقابل 6 A برای 0.75) را حمل می کند، زمانی که افت ولتاژ در طول دوره های طولانی تر مهم است، یا زمانی که مدار بار های کوچک مانند بخاری را تامین می کند،پمپ ها یا قفل ها به جای سیگنال های خالص میلی آمپر. 1.0 mm2 همچنین یک حاشیه مکانیکی کمی را در دستگاه های خیس کننده ارائه می دهد.
  • س2: آیا این کابل می تواند یک دستگاه کوچک ۲۳۰ ولت را مستقیماً برق دهد؟بله 10 A در 230 V حدود 2.3 kW را پشتیبانی می کند، که بیشتر دستگاه های آشپزخانه کوچک، فن ها، بخاری ها تا 2 kW و بار های روشنایی LED را پوشش می دهد.همیشه محافظ مدار با یک MCB به درستی رتبه بندی شده و تایید پلاگین دستگاه و رتبه بندی سوکت.
  • سوال 3: چرا از پنج هسته استفاده می کنیم در حالی که بسیاری از دستگاه ها فقط نیاز به زنده، خنثی و زمین دارند؟پنج هسته اجازه می دهد تا دو مدار مستقل اضافی در یک پوشش برای مثال زنده + خنثی + زمین برای قدرت، به علاوه دو هسته برای سوئیچ،سیم کشی سنسور یا کنترل ️ کاهش پر کردن لوله و راه اندازی کابل های جداگانه.
  • سوال 4: معنی هدایت کننده انعطاف پذیر کلاس 5 در 1.0 mm2 چیست؟کلاس 5 (GB / T 3956) از 32 سیم نازک 0.20 میلی متر به جای یک سیم جامد 1.13 میلی متر استفاده می کند.این باعث انعطاف پذیری سیم و مقاومت خم شدن آن می شود که برای سیم های دستگاه و سیم کشی کنترل که ممکن است در طول نصب خم شود ضروری است.
  • س5: چرا 1.0 میلی متر مربع حدود 10 A را تحمل می کند در حالی که کابل های برق بسیار بیشتر حمل می کنند؟قطعه قطعی به طور مستقیم ظرفیت حمل جریان را تعیین می کند. 1.0 mm2 هنوز یک قطعه قطعی سیم انعطاف پذیر سبک است؛ 1.5 mm2 در حال حاضر حدود 14 A و 2.5 mm2 حدود 24 A را حمل می کند.بزرگ شدن بیش از حد به طور غیرضروری هزینه را افزایش می دهد، قطر و وزن مس
  • س6: آیا می توان از RVV در فضای باز استفاده کرد؟در فرم استاندارد خود نیست: ژاکت PVC UV-استقرار یافته نیست و در معرض نور خورشید طولانی مدت تخریب می شود. برای استفاده در فضای باز یک ژاکت UV-استقرار یافته یا یک کابل زرهی را مشخص کنید. برای دفن،از يه کابل برق زره دار با نوار فولادي استفاده کنيد.
  • سوال ۷: تفاوت بین هادی های انعطاف پذیر (طبقه ۵) و جامد (طبقه ۱) چیست؟هادی های جامد کلاس 1 (سایل تک) ارزان و سفت هستند، مناسب برای سیم کشی دیوار ثابت هستند.هادی های انعطاف پذیر کلاس 5 (بسیاری از سیم های نازک) به راحتی خم می شوند و در برابر خستگی ناشی از حرکات مکرر مقاومت می کنند، سیم های پچ و سیم کشی کابینت کنترل.
  • سوال 8: چرا PVC فقط می تواند در 70 درجه سانتیگراد کار کند در حالی که XLPE در 90 درجه سانتیگراد کار می کند؟PVC یک ترموپلاستیک است که در دمای بالا نرم می شود و تغییر شکل می دهد؛ XLPE به یک شبکه ترموپلاستیک متصل می شود که شکل خود را تا 90 °C حفظ می کند.به همین دلیل RVV (PVC) به 70 °C و YJV (XLPE) به 90 °C محدود می شود..
  • س9: چرا قطر نهایی برای همان اندازه اسمی بین تولید کنندگان متفاوت است؟استانداردها حداقل عایق و ضخامت پوشش و عملکرد الکتریکی را تعیین می کنند، اما قطر کلی دقیق نیست.طراحی پرکننده و تحمل پوشش بین گیاهان متفاوت است.0 ارقام در حدود 11.3 میلی متر جمع شده اند بنابراین قطر اندازه گیری شده واقعی باید هنگام اندازه گیری غدد و کلیپ ها استفاده شود.
  • س10: کدام آزمایشات پذیرش را در زمان تحویل و قبل از انرژی سازی تأیید می کنند؟در زمان تحویل، گواهی آزمایش کارخانه (مقاومت هادی ≤ 19.5 Ω/km، مقاومت 2.0 kV/5 دقیقه، ابعاد ≈ 11.3 میلی متر) ، قابلیت خواندن ژاکت و یکپارچگی رول را بررسی کنید.یک آزمایش مقاومت عایق را به اضافه 2 تکمیل کنید..0 kV AC / 5 دقیقه مقاومت کنید، سپس قبل از انرژی گذاری تمام پنج رسانای شناسایی شده را به درستی تأیید کنید.
  • س11: چه عمر خدمتی می توان انتظار داشت؟هنگامی که در محدوده دمای و ولتاژ ذکر شده نصب و کار می کنند، کابل های انعطاف پذیر PVC برای زندگی کاری حدود 10-15 سال در شرایط خشک داخلی طراحی شده اند.خم کردن مکرر فراتر از حداقل شعاع 6 × OD، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش یا کار کردن بالاتر از 70 درجه سانتیگراد این عمر را به طور قابل توجهی کوتاه می کند.