Blauw BV Massieve Koperen Geleider 2,5mm2 Koperdraad Massief Voor Huishoudelijke Elektrische
Productoverzicht
Productdetails
2
,5mm2 koperdraad massief
,koperdraad massief voor huishoudelijke elektrische
Productbeschrijving
Blauw BV 2,5 mm2 PVC kopergeleider Neutrale draad Huishoudelijke elektrische bedrading
Kabelbenaming en -betekenis
|
Code |
Betekenis |
|---|---|
|
B. |
Vaste bedradingskabel (klasse B building wire) |
|
V |
Isolatie van PVC (polyvinylchloride) |
|
2.5 mm2 |
Nominale doorsnede van de geleider |
Bouw: Plain koperen geleider (vast of met strengen), PVC-isolatie, enkelkern, niet-gesluierde bouwdraad.
Toepasselijke normen
- GB/T 5023-2008 / IEC 60227 ¢ Polyvinylchloride-geïsoleerde kabels met een nominale spanning tot en met 450/750 V
- GB/T 3956 / IEC 60228 Leiders (klasse 1 vaste of klasse 2 strengen, koper)
- GB/T 18380 / IEC 60332 ¢ Vlamvertragende tests
- GB/T 2951 / IEC 60811 ¢ Isolatie- en bekledingsmaterialen ¢ Gemeenschappelijke testmethoden

BV-2.5 mm2 (blauw, neutraal N / fase L3 / laagspanningsregeling)
1. Productoverzicht en beoordelingsopsomming.BV-2.5 (blauw) is de standaard Chinese koper PVC-geïsoleerde bouwdraad met een nominale kracht van 450/750 V AC voor interne vaste bedrading, gebouwd en getest volgens GB/T 5023 / JB/T 8734.In tegenstelling tot de gele variant (driefasige L2 / binding / alarm indicator)Deze blauwe versie is de standaard.neutrale N / driefasige fase L3 / laagspanningsregeleider, ontworpen voor neutrale N-circuits, driefasige fase L3-circuits en laagspanningsbesturingscircuits.De diameter is ongeveer 3.6 mm, massa ongeveer 22 kg/km, geleverd in 100 m rollen.
2. Layer-by-layer constructie (geleider naar buiten).
| De laag | Bouw | Muur | Diameter |
|---|---|---|---|
| Conductor | solide, ronde, gebrandkoperd koperdraad, klasse 1 | — | 1.78 mm |
| Isolatie | Polyvinylchloride (PVC), blauw | 0.8 mm | ≈ 3,6 mm (afgerond) |
| Buitenmantel | Geen isolering is de buitenste laag | — | — |
3Elektrische kenmerken.De 2,5 mm2 geleider is een vaste 1,78 mm verkoelde koperdraad (klasse 1, niet gestreepte), die een maximale gelijkstroomweerstand van 7,41 Ω/km bij 20 °C geeft. Routinematig bewijs is 2,0 kV AC / 5 minuten.Isolatieweerstand ≥ 0.011 MΩ·km. Bij een enkele kern in vrije lucht bij 30 °C bedraagt de referentielast ongeveer 24 A; in een leiding met drie gegroepeerde kernen daalt de nominale belasting tot ongeveer 19 A.De spanningsdaling op een 100 m lange eenfasige schakel bij 24 A is ongeveer 3.6 V. Leiderverlies bij 24 A is ongeveer 4,3 W per meter bij 70 °C.
Isolatiegegevens
|
Vastgoed |
Waarde |
|---|---|
|
Materiaal |
PVC (polyvinylchloride) |
|
Nominale dikte |
0.8 mm |
|
Langdurige dienstverlening. |
70 °C (duurzaam) |
|
Kortsluitingstemperatuur (≤ 5 s) |
160 °C(Cu-geleiderlimiet volgens IEC 60228) |
|
Noodoverbelasting. |
90 °C (korte termijn) |
|
Weerstaan |
Beperkt voor gebruik binnen/droog; niet UV-bestand |
|
Vlamvertrager |
GB/T 18380.3 Categorie C (ZC) beschikbaar; standaardversie voldoet aan IEC 60332-1 |
|
Rookdichtheid |
Standaard (niet met weinig rook) |
|
Halogeengehalte |
bevat halogeen (PVC) |
|
Corrosie |
Corrosief (PVC) |
Elektrische parameters
|
Parameter |
Waarde |
Notitie |
|---|---|---|
|
Nominale spanning U0/U |
450 / 750 V |
GB/T 5023 / IEC 60227 |
|
Testspanning AC (50 Hz, 5 min) |
2500 V |
Routinetest |
|
Gelijkstroomweerstand @20 °C |
≤ 7,41 Ω/km |
GB/T 3956 Klasse 1 max. 2,5 mm2 (vast Cu) |
|
AC-weerstand @ 70 °C (oostelijk) |
≈ 9,40 Ω/km |
per kern |
|
Capaciteit (ca.) |
verwaarloosbaar |
enkelkernbouwdraad |
|
Inductieve reactantie (ca.) |
verwaarloosbaar |
— |
|
Stroomstroom in de geleiding (30 °C omgeving) |
24 A- Ik weet het niet. |
enkelfasig, tweekernig circuit (GB/T 16895) |
|
Stroomstroom in vrije lucht (30 °C) |
27 A- Ik weet het niet. |
enkelvoudige kabel |
|
Nominele stroom begraven (20 °C) |
22 A- Ik weet het niet. |
rechtstreeks in de bodem (niet aanbevolen) |
|
Kortsluitingstroom (1 s, Cu, 160 °C) |
≈ 0,25 kA (250 A) |
2.5 mm2 Cu |
|
Frequentie. |
50/60 Hz wisselstroom |
— |
Referentiewaarden: 2,5 mm2 Cu bij 24 A, enkelfasige 230 V → maximale belasting ≈ 5,5 kW. Spanningsverlies bij 24 A ≈ 17,8 V/km per kern (≈ 0,78% per 10 m bij 230 V).
Temperatuurkenmerken
|
Vastgoed |
Waarde |
|---|---|
|
Max. Leider werktemperatuur. |
70 °C (duurzaam) |
|
Max. kortsluitingstemperatuur (≤ 5 s) |
160 °C (Cu-geleider) |
|
Noodoverbelasting. |
90 °C (korte termijn) |
|
Min. installatietemperatuur. |
0 °C (PVC-isolatie); onder 0 °C is voorverhitting vereist |
|
Serviceomgeving |
-15 °C tot +70 °C (binnen/droog) |
|
Brandbestendigheid |
Standaard (niet-brandbestendige); optionele brandbestendige versie beschikbaar (BTTZ, BTTRZ) |
4- Thermische reactie en vlamgedrag.PVC-isolatie houdt een continue geleidertemperatuur van 70 °C in stand, met een kortsluitingsvermogen tot 160 °C gedurende ≤ 5 s.De kabel is geschikt voor bedrijfsomgevingen tussen 0 °C en +70 °C en mag niet onder 0 °C worden geïnstalleerd (PVC wordt broos)Het is vlamvertragend volgens GB/T 18380 / IEC 60332-1 (zelfverdoofbaar). PVC bevat halogeen, niet halogeenvrij; voor regelsystemen zonder halogeen met weinig rook in openbare gebouwen, gebruik WDZ-BYJ.
Brandprestaties (BV Standard)
|
Vastgoed |
Waarde / vereiste |
|---|---|
|
Vlamvertrager |
GB/T 18380.3 Categorie C (ZC), Categorie B (ZB) beschikbaar |
|
Halogeengehalte |
bevat halogeen (PVC-isolatie) |
|
Rookdichtheid |
Standaard (niet met weinig rook) |
|
Corrosie |
Corrosief (PVC) |
|
Brandbestendigheid (circuitintegratie) |
Niet van toepassing (standaardversie); gebruik mineraalgeïsoleerde of brandbestendige bouwdraad |
5Installatie en behandeling.Minimale buigradius is 4 × OD (≈ 14 mm) voor vaste installatie. De vaste geleider is stijf en is uitsluitend ontworpen voor vaste installatie.of wandleiding . Gebruik standaard schroefterminals, krimplussen of draadmoeren.neutrale N / L3 / controle; pas fase L1 (rood/zwart), fase L2 (geel) en beschermende aarde (groen/geel) aan per lokale bedradingscode.
Mechanische en installatieparameters
|
Parameter |
Waarde |
Opmerkingen |
|---|---|---|
|
Minimale buigradius |
≥ 4 × OD → ≈ 14 mm bij Ø3,5 mm |
statische installatie |
|
Max. trekken spanning |
100 N |
solide Cu-geleider, vermijd scherpe bochten |
|
Identificatie van het kanaal |
≥ 1,5 × OD → ≥ 5,3 mm; gebruik een 16 mm of 20 mm-leiding |
standaard gebouwleiding |
|
Bevestiging |
kabelclamps, kabelleidingen, kabelstammen |
— |
|
Schokweerstand |
Laag |
niet gepantserd; beschermd met een geleiding |
|
Waterbestendigheid |
Armoedige |
alleen binnen/droge plaatsen |
|
UV-resistentie |
Armoedige |
niet bestemd voor gebruik in open lucht |
|
Beëindigingsnota |
Stripisolatie 10 ∼ 12 mm; gebruik standaard koperen knopen of schroefterminals |
solide geleider vereist zorgvuldige behandeling om breuk te voorkomen |
6Typische service-toepassingen.Deze blauwe BV-2.5 is de standaardneutrale/controledraad voor:neutrale N-circuits, driefasige fase L3, laagspanningsregelsystemen, zwakstroomsystemen, neutrale busbarbedrading, 24V/36V-regelsystemenIn tegenstelling tot de gele variant (driefasige L2 en binding) wordt blauw gekozen wanneer neutrale N- of fase L3-kleurcodering van belang is in neutrale busbalkbedrading, zwakstroomsystemen,met een vermogen van niet meer dan 10 WHet is geïnstalleerd in een leiding of een romp, maar nooit buiten.

7Testing & Quality Assurance Regime.Routine-tests op elke spoel omvatten een stroomstroomweerstand ≤ 7,41 Ω/km bij 20 °C, de 2,0 kV AC / 5 min-weerstand, dimensiecontrole (isolatie ≥ 0,8 mm; OD ≈ 3,6 mm) en visuele markering.Typetests omvatten warmteveroudering (100 °C / 168 h), koude buiging bij 0 °C, warmte schok bij 150 °C, vlamvertraging volgens GB/T 18380 / IEC 60332-1, isolatieweerstand, geleidercontinuïteit en kleurcontrole (blauw).
De dradenparameters
| BV-2,5 mm2 (blauw) Kuper PVC-geïsoleerde bouwdraad Volledige parameterslijst | ||||
| Koperen PVC-geïsoleerde bouwdraad · vaste geleider van klasse 1 / blauwe PVC-isolatie · 450/750 V wisselstroom · neutrale N / fase L3 / laagspanningsregeling · GB/T 5023 / JB/T 8734 · afgewerkt Ø ≈ 3,6 mm | ||||
| Afdeling | Parameter | Waarde | Eenheid | Opmerkingen / Norm |
| 01 · Identificatie | ||||
| Type kabel | BV (koperen PVC-geïsoleerde bouwdraad) | — | Neutrale N / fase L3 / besturing, één kern | |
| Nominale spanning (U0/U) | 450/750 | V AC | voor de bouw van interne vaste bedrading | |
| Aantal kernen | Eén maal twee.5 | — | Eenvoudige kern | |
| Leidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 50 kg | — | Klasse 1 vaste stof per GB/T 3956 | |
| Isolatiemateriaal | Polyvinylchloride (PVC) | — | PVC 70 °C, blauw pigment | |
| Buitenmantel | Geen | — | Eenlaagse isolatie, zonder buitenmantel | |
| Kleur | Blauw | — | Standaard neutrale N/fase L3-geleiderkleur | |
| Standaard | GB/T 5023 / JB/T 8734 | — | Chinese bouwdraadstandaard | |
| 02 · Leider (vast koper) | ||||
| Type geleider | met een breedte van niet meer dan 15 mm | — | Klasse 1 vaste stof per GB/T 3956 | |
| Diameter van geleider | 1.78 | mm | met een breedte van niet meer dan 15 mm | |
| De oppervlakte van de doorsnede | 2.5 | mm2 | Nominale | |
| Gelijkstroomweerstand @ 20 °C | ≤ 7.41 | Ω/km | Maximaal per GB/T 3956 | |
| Scherm van de geleider | Geen | — | LV-bouwdraad | |
| Gewicht van de geleider per km | ≈ 22 | in kg/km | Koperdensiteit 8,89 g/cm3 | |
| 03 · Isolatie (PVC) | ||||
| Isolatietype | Polyvinylchloride (PVC) | — | PVC 70 °C, blauw pigment | |
| Isolatiedikte | 0.8 | mm | Nominale | |
| Einde buitendiameter | ≈ 3.6 | mm | 1.78 + 2x0.8 | |
| Kleur | Blauw | — | Standaard neutrale N/fase L3-geleiderkleur | |
| Buitenmantel | Geen | — | Geen buitenste behuizing | |
| 04 · Elektrische apparatuur | ||||
| Nominale spanning (AC) | 450/750 | V | voor de bouw van interne vaste bedrading | |
| Gelijkstroomweerstand @ 20 °C | ≤ 7.41 | Ω/km | 2.5 mm2 Cu klasse 1 | |
| Isolatieweerstand | ≥ 0.011 | MΩ·km | PVC bij 20 °C | |
| Leiderverlies (bij 24 A) | ≈ 4.3 | W/m | I2R bij 70 °C | |
| Routinetestspanning (AC) | 2.0 kV / 5 min | — | Stromfrequentiebestand | |
| Spanningsonderzoek (AC) | 2.5 kV / 5 min | — | AC-bestandstest | |
| 05 · Thermisch | ||||
| Maximale continue geleidertemperatuur. | 70 | °C | PVC-categorie | |
| Kortsluiting. | 160 | °C | PVC-grens (≤ 5 s) | |
| Min installatietemperatuur. | 0 | °C | PVC wordt broos onder 0 °C | |
| Serviceomgeving | 0 tot +70 | °C | Droge plaatsen binnen | |
| UV-resistentie | Geen | — | Alleen voor binnenshuisgebruik: niet UV-bestand | |
| Ozonresistentie | Beperkt | — | Uitsluitend voor gebruik binnen | |
| Halogeenvrije | - Nee, niet echt. | — | PVC bevat halogeen | |
| Vlamvertragendheid | IEC 60332-1 / GB/T 18380 | — | Zelfblussend | |
| 06 · Mechanische | ||||
| Min buigradius (vast) | ≥ 4 × OD ≈ 14 | mm | Vaste installatie | |
| Treksterkte (isolatie) | ≥ 100 | MPa | PVC-isolatie | |
| Slijtvastheid | - Goed. | — | Innenleiding / trunking | |
| Olie/brandstofweerstand | - Nee, niet echt. | — | Alleen droge plaatsen binnen | |
| 07 · Ampaciteit | ||||
| Luchtampakiteit (open, 30 °C) | ≈ 24 | Een | Eén kern, vrije lucht (est.) | |
| Leiding ampatsiteit (3-kern) | ≈ 19 | Een | in de geleiding, gegroepeerd | |
| Spanningsverlies (per 100 m @ 24 A) | Eén.8 | V | Eenfasige schakel ≈ 3,6 V | |
| 08 · Installatie | ||||
| Legmethoden | Leiding, trunking, wandleiding, neutrale bedrading, besturingscircuits | — | Vaste installaties binnen | |
| Verbindingen | met een breedte van niet meer dan 50 mm | — | Standaard gebouwdraadingen | |
| Polariteit | Kleurencodes | — | Blauw = neutraal N / fase L3 / besturing | |
| Speciale gereedschappen | Draadknipper, stripper, schroevendraaier | — | Standaard elektrisch gereedschap | |
| 09 · Verpakking | ||||
| Standaardtoevoerlengte | 100 m / spoel | m | Buildingsdraad | |
| Type spoel / verpakking | Coil / karton | — | Standaardverpakking | |
| Oppervlakte-markering | BV, 2,5 mm2, 450/750 V, GB/T 5023, metermerken | — | Continu drukken | |
| Bewaringsvoorwaarden | Droog, binnen, 0 tot +40 °C | — | Bescherm tegen UV / vocht | |
| 10 · Toepassingen | ||||
| Typisch gebruik | Neutrale N-circuits, driefasige fase L3, laagspanningsregelsystemen, zwakstroomsystemen, neutrale busbarbedrading, 24V/36V-regelsystemen | — | Vaste bedrading binnen | |
| Maximale systeemspanning | 750 | V AC | 450/750 V | |
| Stroomstroom van het circuit | Tot 24 | Een | Per schakelaar | |
De testparameters van de draad
| Testparameters BV-2,5 mm2 (blauw) | ||||
| - Nee, dat is niet waar. | Testpunt | Testvoorwaarde / methode | Verplichting | Type |
| 1 | Stroomstroomweerstand van de geleider | GB/T 3956, 20 °C | ≤ 7,41 Ω/km (2,5 mm2 Cu) | Routine |
| 2 | Stromfrequentiebestand | 2.0 kV wisselstroom, 5 min | Geen storing | Routine |
| 3 | Dikteproef | Micrometer | Isolatie ≥ 0,8 mm | Routine |
| 4 | Afmetingscontrole | Micrometer | OD ≈ 3,6 mm | Routine |
| 5 | Vlamvertragendheid | GB/T 18380 / IEC 60332-1 | Zelfblussend | Type |
| 6 | Warmteveroudering | 168 uur bij 100 °C | Geen scheuren na de buigingstest | Type |
| 7 | Test met koude buiging | 0 °C, mandrel 4×OD | Geen scheuren. | Type |
| 8 | Warmte-schok | 1 uur bij 150 °C | Geen scheuren. | Type |
| 9 | Isolatieweerstand | Bij 500 V gelijkstroom, 20 °C | ≥ 0,011 MΩ·km | Type |
| 10 | Continuïteit van de geleider | Per GB/T 3956 | Vaste continue | Routine |
| 11 | Kleurencontrole | Visueel | Blauwe isolatie | Routine |
| 12 | Markeringscontrole | Visueel | BV, 2.5, 450/750 V gedrukt | Routine |
De structuur van de draad

| BV-2,5 mm2 (blauw) | |||||
| Gebouwdraadopbouw: vaste koperen geleider → blauwe PVC-isolatie · 450/750 V wisselstroom · afgewerkt Ø ≈ 3,6 mm · geen buitenmantel · neutrale N / fase L3 | |||||
| - Nee, dat is niet waar. | De laag | Materiaal / Constructie | Nominale dikte (mm) | Diameter (mm) | Functie / Opmerkingen |
| 1 | Conductor | solide, ronde, gebrandkoperd koperdraad, klasse 1 | — | 1.78 | Neutrale N / L3; R ≤ 7,41 Ω/km bij 20 °C |
| 2 | Isolatie | Polyvinylchloride (PVC), blauw | 0.8 | ≈ 3,6 (afgerond) | Elektrische isolatie; 70 °C |
| 3 | (Geen omhulsel) | — | — | — | Geen buitenste behuizing |
| Belangrijkste afmetingen en eigenschappen (uitgebreid) | |||||
| Afgeronde kabeldiameter | ≈ 3.6 | mm | 1.78 + 2x0.8 | ||
| Approx. kabelmassa | ≈ 22 | in kg/km | Cu + PVC-isolatie | ||
| Nominale spanning | 450/750 | V AC | Vaste bedrading van gebouwen | ||
| Maximale continue geleidertemperatuur. | 70 | °C | PVC-categorie | ||
| Kortsluitingstemperatuur (≤ 5 s) | 160 | °C | PVC-limiet | ||
| Min installatietemperatuur. | 0 | °C | PVC wordt broos onder 0 °C | ||
| Min buigradius | ≥ 4 × OD ≈ 14 | mm | Vaste installatie | ||
| Gelijkstroomweerstand @ 20 °C | ≤ 7.41 | Ω/km | 2.5 mm2 Cu klasse 1 | ||
| Isolatieweerstand | ≥ 0.011 | MΩ·km | PVC | ||
| Routinetestspanning (AC) | 2.0 kV / 5 min | — | Stromfrequentiebestand | ||
| Luchtampiciteit @ 30 °C | ≈ 24 | Een | Eén kern, vrije lucht (est.) | ||
| Vlamvertragendheid | GB/T 18380 / IEC 60332-1 | — | Zelfblussend | ||
| Halogeenvrije | - Nee, niet echt. | — | PVC bevat halogeen | ||
| UV-resistentie | Geen | — | Uitsluitend voor gebruik binnen | ||
| Schematisch niet op exacte schaal. Afgerond Ø ≈ 3,6 mm en gewicht ≈ 22 kg/km uit gekruiste industriële monsters; afmetingen geleider/isolatie per GB/T 5023 en GB/T 3956;ampacity 24 A is een technische schatting voor een enkele kern in vrije lucht. BV is de standaard Chinese bouwdraad ¥ vaste koperen geleider met PVC-isolatie, gemeten 450/750 V AC voor interne vaste bedrading. Blauwe kleur wordt gewoonlijk gebruikt voor neutrale N-circuits,driefasige fase L3In tegenstelling tot de gele variant (driefasige L2 / binding / alarmindicator) wordt blauw gekozen wanneer neutrale N- of fase L3-kleurcodering van belang is.) vereisen van een bevestiging in vergelijking met het certificaat van de fabrieksonderzoek. | |||||
Beschrijving van de bouw
| Beschrijving van de constructie BV-2,5 mm2 (blauw) | |||
| Bouwdraad opbouw laag voor laag · vaste koperen geleider / blauwe PVC-isolatie · 450/750 V wisselstroom · afgewerkt Ø ≈ 3,6 mm · geen buitenmantel · neutraal N / fase L3 | |||
| 1. Productidentiteit en beoordelingen | |||
| BV-2.5 (blauw) is de standaard Chinese koper PVC-geïsoleerde bouwdraad met een nominale kracht van 450/750 V AC voor interne vaste bedrading, gebouwd en getest volgens GB/T 5023 / JB/T 8734.In tegenstelling tot de gele variant (driefasige L2 / binding / alarm indicator), deze blauwe versie is de standaard **neutrale N/driefasige L3/laagspanningsregelkonductor**, ontworpen voor neutrale N-circuits, driefasige L3-circuits en laagspanningsregelkonducten.De blauwe kleur zorgt voor een duidelijk visuele onderscheid in neutrale en besturingskabelsystemenDe einddiameter is ongeveer 3,6 mm, de massa ongeveer 22 kg/km, geleverd in 100 m rollen. | |||
| 2. solide koperen geleider | |||
| De 2,5 mm2 geleider is een solide ronde glooiende koperdraad (klasse 1) een enkele draad met een diameter van 1,78 mm, niet gestreepte.De vaste geleider is stijf en uitsluitend bestemd voor vaste installatie.Het koper is voor geleidbaarheid gegalveerd, niet gebakken (in tegenstelling tot PV-kabels, die gebakken strengen gebruiken voor buiten corrosiebestendigheid). | |||
| 3Blauw PVC-isolatie | |||
| De vaste geleider is volledig ingesloten in een laag van blauw polyvinylchloride (PVC) van 0,8 mm.Deze enkelvoudige laag zorgt voor zowel elektrische isolatie als de buitenmantel. Er is geen afzonderlijke buitenmantel (in tegenstelling tot de dubbele laag van fotovoltaïsche kabels)Het PVC is geschikt voor een continue geleidertemperatuur van 70 °C (kortsluiting tot 160 °C gedurende ≤ 5 s).een duidelijk zichtbaar onderscheid maken tussen fase L1 (rood/zwart) en fase L2 (geel). | |||
| 4Geen buitenmantel. | |||
| In tegenstelling tot elektriciteitskabels en PV-kabels heeft BV geen buitenlaag de PVC-isolatie IS de buitenlaag.De isolatie biedt een mechanische basisbescherming en elektrische isolatieHet is niet geschikt voor rechtstreekse begraving of blootstelling aan UV-straling buiten. | |||
| 5. Site Handling & Operational Notes | |||
| • Installeer in een buis, een kofferbak of een wandbuis. • Let op de minimale buigradius van 4 × OD (≈ 14 mm). • Servicebereik 0 tot +70 °C; geleider tot 70 °C continu. • Routinetest 2,0 kV wisselstroom / 5 min. • PVC bevat halogeen niet geschikt voor halogeenvrije eisen met weinig rook (gebruik WDZ-BYJ voor LSZH). • Bij ongeveer 2,2 kg per 100 m wordt de kabel in 100 m rollen geleverd. • Blauwe kleur = neutrale N/L3/controle; matchen fase L1 (rood/zwart), fase L2 (geel) en beschermende aarde (groen/geel) per lokale bedradingscode. • Gebruik standaard schroefterminals, krimplussen of draadmoeren ∙ geen MC4-connectoren nodig. |
8- Bedrijfsdisplay.



9Verpakking, opslag en logistiek.De standaardlevering bedraagt 100 m per spoel. Elke spoel draagt een continue markering: BV, 2,5 mm2, 450/750 V, GB/T 5023, leverancier, productiejaar en opeenvolgende metermarkeringen.binnenruimtes bij 0 tot +40 °C, beschermd tegen UV-straling en vocht.

10Aankoop specificatie.Vermeld "BV-2.5 mm2 blauw, 450/750 V" samen met de vereiste lengte. Installeer altijd in een leiding of een romp, maar nooit buiten.specificeren WDZ-BYJ-2.5 blauw in plaats daarvan. Vergelijk blauw neutrale N / L3 met fase L1 (rood/zwart), fase L2 (geel) en groen/geel beschermende aarde per lokale bedradingscodes.
11- Vragen van de kabelindustrie.
- V1: Waarom gebruik je blauw in plaats van geel voor deze toepassing?Blauw is de standaard neutrale N/fase L3/laagspanningsbesturingsgeleiderkleur. Geel wordt gebruikt voor driefasige L2/binding/alarmindicator.blauw zorgt voor een duidelijk visuele onderscheid tussen neutrale N, fase L3 en besturingscircuits.
- V2: Wat is het verschil tussen blauw en geel BV-2.5?Elektrisch en mechanisch identiek, dezelfde geleider, dezelfde isolatie, dezelfde nominale spanning, dezelfde amperheid, het enige verschil is kleur en typische toepassing:blauw = neutraal N / L3 / laagspanningsregeling; geel = driefasige L2 / binding / alarmindicator.
- V3: Kan blauw BV-2.5 als neutrale N worden gebruikt?Ja, blauw is de standaard neutrale geleiderkleur in de meeste bedradingsconventies.
- V4: Kan blauw BV-2.5 worden gebruikt voor 24V/36V besturingscircuits?Ja, blauw wordt gewoonlijk gebruikt voor laagspanningsregelkranen (24V/36V), waardoor het visueel onderscheid wordt gemaakt van stroomkringen.
- V5: Wat is het verschil tussen blauw en wit BV-2.5?Elektrisch identiek. Wit = algemeen gebruik; blauw = neutraal N / L3 / besturing.
- V6: Waarom gebruik je vast koper in plaats van gestrand?Vaste koper (klasse 1) is goedkoper, stijver en ideaal voor vaste installatie in leidingen en stammen.
- V7: Kan BV buiten worden gebruikt?De PVC-isolatie is niet UV-bestendig en zal afbreken bij blootstelling aan zonlicht.
- V8: Waarom is de temperatuur slechts 70 °C?PVC-isolatie verzacht bij hogere temperaturen.
- V9: Wat is de maximale stroom van het circuit?Voor neutrale N-circuits hangt de neutrale stroom af van het circuitbalans; voor 24V/36V-besturingscircuits,de werkelijke stroom is doorgaans lager dan 5 A.
- V10: Kan blauw BV-2.5 worden gebruikt voor zwakstroomsystemen?Ja, blauw wordt gewoonlijk gebruikt voor de bedrading van zwakstroomsystemen (bijv. sensorcircuits, communicatiebesturing), waardoor het visueel onderscheid wordt gemaakt van stroomcircuits.
- V11: Wat is BVR?BVR is de gestreepte (flexible) versie van BV, maar gebruikt een gestreepte koperen geleider in plaats van een vaste.achter bedieningspanele waar de draden om de eindpunten heen moeten buigen).